«Євро Гроші» - Онлайн кредит на карту за 15 хвилин!

logo 4 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 5 4
Размер 1-го кредита: 1000 - 4000 ₴
Макс. сумма: 10000 ₴
Срок: 1 - 30 дней
Минимальные условия:
  • паспорт громадянина України
  • ІПН
  • від 18 до 65 років
  • банківська карта VISA / Master Card

Додаткові умови:

Спосіб отримання

- Банківська карта

Інші умови

- Мобільний телефон

Переваги

- Пролонгація

Тип видачі

- Цілодобово

Категорія позичальника

- Підприємець
- Пенсіонери
- Студенти
- Безробітний
- В декретній відпустці
- Інші

Документи

- Паспорт ID
- Паспорт
- ІПН

Вам потрібена швидка позика на вигідних умовах? Тоді можна сміливо звертатися в компанію «Євро Гроші». Тут не питають, куди вам потрібні гроші, тут їх видають швидко і на вигідних умовах.

Чому варто звернути увагу на «Євро Гроші»?

Компанія належить до спільноти «Кредитна Європейська кредитна група». Сюди вкладають гроші європейські інвестори. Тому ми може пропонувати своїм клієнтам швидкe позику під низькі відсотки.
Наша організація має великий досвід роботи на фінансовому ринку Європи. Головне завдання компанії – видача мікропозик українцям без великих комісій і прихованих платежів.
Отримати кредит у нас досить просто. Вам не потрібно витрачати свій час в чергах в банку. Ви можете навіть перебувати де-небудь в кафе або вдома на дивані, а гроші ми надішлемо вам на банківську карту. Також ми проводимо акції для своїх постійних клієнтів. Тому, звертаючись до нас часто, можна отримати матеріальне вливання на більш вигідних умовах.

Що потрібно для того, щоб отримати кредит?

Для отримання грошей в «Євро Гроші» потрібно зовсім небагато.

  • Ви повинні бути громадянином України.
  • Вік – від 18 років.
  • 15 хвилин часу.

Для початку необхідно вибрати суму кредитування на онлайн-калькуляторі на сайті. Там же потрібно вказати і час, за який ви повернете гроші. Потім потрібно заповнити заявку. На це ви витратите не більш десяти хвилин. Отримавши вашу анкету, ми опрацюємо дані і відразу ж відправимо вам результат в Особистий кабінет на сайті.
Наступним етапом буде перевірка вашої банківської картки. Нам потрібно точно знати, що зазначена вами карта належить саме вам. На час ми заблокуємо одну гривню на карті. В цей час в поле перевірки вам буде потрібно ввести точну суму. Блокування однієї гривні потрібна для перевірки карти. Вона буде розблокована автоматично після проведення фінансової операції.
Останній етап – це отримання вашої швидкої позики. Підписавши кредитний договір в своєму Особистому кабінеті на сайті, зазначена сума буде у вас на карті. Ви можете розпоряджатися нею на свій розсуд, що не звітуючи перед нами.

Що буде, якщо я не зможу вчасно повернути гроші?

Якщо раптом у вас з’явилися непередбачений ситуації, і ви не можете повернути мікропозику в обумовлений час, термін вашого кредитування буде продовжено ще на тридцять днів. Таку процедуру можна проводити стільки разів, скільки вам потрібно. Але за користування грошима доведеться заплатити додаткову відсоткову ставку. Збільшити термін повернення позики можливо через Особистий кабінет на сайті. Тому перед початком нашого співробітництва вам потрібно буде зареєструватися на нашому сайті.

Контакти

Сайт: www.eurogroshi.com.ua
Телефон: +38(044)-228-42-82
Email: info@eurogroshi.com.ua
Юридична адреса: Україна, 04071, м. Київ, вул. Хорива 1А
Час роботи: з 8:00 до 20:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.