«Порівняти позику» - сервіс порівняння кредитів та позик в Україні

Вкажіть суму і термін позики, та порівняйте кредити онлайн від всіх фінансових компаній України.
Залиште свою заявку на найвигідніших для Вас умовах.

Як це працює

«Порівняй позику» – це сервіс порівняння онлайн позик і онлайн кредитів. «Порівняй позику» є інформаційним сайтом, який не надає фінансові послуги. На сайті розміщена актуальна інформація по найкращим пропозицій від мікрофінансових організацій України. Наш сервіс допоможе Вам знайти найнадійнішу компанію з найменшою ставкою.

Використовуючи наш калькулятор на сайті, ви задаєте бажану суму і термін позики, і система в автоматичному режимі аналізує і вибирає найбільш зручні і вигідні для вас кредити і позики. При цьому ви відразу бачите детальну інформацію про те, під який відсоток береться позика, яку суму і коли потрібно буде віддати. Виходячи з наявної інформації, ви зможете прийняти найбільш правильне рішення, яка позика краще, провівши порівняння відсотків і інших важливих і суттєвих показників. Після цього заявка відправляється в обрану компанію, співробітники якої в найкоротший термін приймають рішення про видачу кредиту, і зв’язуються з вами для уточнення деталей і підтвердження операції.

Вся інформація, розміщена на сайті, надана з відкритих джерел, і відповідає дійсності. Наша база кредитів і позик онлайн дозволяє швидко порівняти пропозиції різних фінансових організацій та компаній України, обрати найбільш підходящу вам і оформити позику на максимально вигідних умовах. При цьому всі присутні на сайті компанії перевірені системою і працюють відповідно до чинного законодавства.

Рейтинг кредитних компаній України

Також на сайті «Порівняй позику» є детальний рейтинг кредитних компаній, завдяки якому недосвідчений позичальник може швидко знайти хорошу мікрофінансову організацію і взяти вигідну позику онлайн. У ньому детально вказана вся інформація про компанію:

  • Докладний опис.
  • Контактна інформація.
  • Умови позики.

Тобто, при виборі кредитора у вас з’являється можливість керуватися всієї наявної і актуальною на цей момент інформацією.

Більш того, наш сервіс порівняння кредитів та позик має таку функцію, як відгуки. Тобто, кожна людина, скориставшись послугами тієї чи іншої організації, може залишити відгук зі свого особистого досвіду і поставити рейтинг компанії. Таким же чином користувачі, перед тим як звернутися і отримати онлайн позику, можуть почитати відгуки і провести порівняння, що дозволить зовсім уникнути або хоча б мінімізувати ризики потрапляння в неприємні ситуації.

Обговорення закриті для даної сторінки

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.