«Море Грошей» - кредит онлайн на карту

logo 3 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 5 3
Размер 1-го кредита: 500 - 10000 ₴
Макс. сумма: 10000 ₴
Срок: 5 - 70 дней
Минимальные условия:
 • Паспорт
 • ИНН
 • Банківська карта

«Море Грошей» дає можливість кожному без проблем оформити позику в режимі онлайн. Для цього вам знадобиться всього лише:

 • Паспорт.
 • Ідентифікаційний код.
 • Пристрій з доступом до Інтернету.
 • Банківська картка.

Маючи все вищевказане, ви з ймовірністю до 95% отримаєте необхідні гроші. Наша компанія використовує найкращі методи захисту інформації, завдяки чому будьте впевнені, що зазначені вами дані повністю конфіденційні і ні за яких обставин не будуть передаватися третім особам.

Наша мета – оперативно допомагати людям в складних фінансових ситуаціях, оформляючи позику на карту максимально швидко і просто.

Переваги «Море Грошей»

Наш сервіс має цілий ряд переваг, які виділяють його серед маси подібних організацій:

 • Зрозумілі умови позики.
 • Просте оформлення.
 • Без прихованих комісій та платежів.
 • Мікропозики для будь-яких цілей.

Також важливо сказати про ще один важливий перевагу – оформленні кредиту онлайн. Тобто, щоб отримати довгоочікувані кошти, вам потрібно всього лише подати заявку на нашому сайті і отримати гроші всього за кілька хвилин.

Умови кредитування

Нові клієнти можуть отримати швидкий позику на суму від 1000грн і на термін до 65 днів. Мінімальний термін погашення становить саме 65 днів, але ви можете погасити його достроково, заплативши тільки за фактичний час користування грошима. Також кожен клієнт може збільшити термін використання, але не більше ніж на 365 днів, з огляду на умови, прописані в договорі.

Повернути позику можна коли вам завгодно, а також достроково, як уже було зазначено вище. Для повернення слід зайти у відповідний розділ в особистому кабінеті – «Повернути гроші».

Чому варто вибрати «Море Грошей»?

Наш сервіс пропонує найбільш затребувану і популярну послугу з усіх існуючих на сьогоднішній день – позики онлайн. Разом з нами ви можете отримати гроші, сидячи вдома, використовуючи Інтернет. Крім того, пропоновані нами умови значно вигідніше і лояльніше, ніж в банківських установах. При цьому вам не потрібно витрачати особистий час на відвідування відділень банківських установах, на очікування в чергах, на збір довідок і документів.

Оформляючи онлайн займ у нас, вам необхідно лише надати достовірні особисті дані, оформити заявку на сайті і отримати свої гроші всього за кілька хвилин. Більше не потрібно шукати поручителів, залишати застави і приносити довідку про доходи.

Контакти

Сайт: www.mgroshi.com.ua
Телефон: (095) 100-87-78; (097) 100-87-78; (073) 100-87-78;
Email: info@mgroshi.com.ua
Юридична адреса: 04071 м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Час роботи: 8:00 - 20:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Про «Порівняти позику»

Сервіс «Порівняти позику» - zaimi.com.ua - це сервіс порівняння кредитів та позик в Україні. Наш сервіс є винятково інформаційним сайтом, не є кредитною або мікрофінансової організацією і не надає фінансових послуг. Інформація з пропозиціями банків і мікрофінансових організацій (МФО) надана на основі відкритих даних на сайтах банків і МФО. Повні умови по банківським продуктам і продуктів МФО дізнавайтеся у представників банків і МФО. Представлені на сайті умови не є публічною офертою.
Партнерська програма

Зворотній зв'язок
«Сравни Займ» © 2017-2019 All rights reserved