«Moneyveo» - миттєвий кредит онлайн

logo 12 votes, середнє: 5,00 out of 512 votes, середнє: 5,00 out of 512 votes, середнє: 5,00 out of 512 votes, середнє: 5,00 out of 512 votes, середнє: 5,00 out of 5 12
Размер 1-го кредита: 100 - 15000 ₴
Макс. сумма: 30000 ₴
Срок: 1 - 126 дней
Минимальные условия:
  • Паспорт громадянина України
  • з 18 до 60 років
  • ІПН
  • банківська карта VISA/Master Card
  • Мобільний телефон
  • електронна пошта

Додаткові умови:

Спосіб отримання

- Готівка
- Банківська карта

Інші умови

- Мобільний телефон
- Електронна пошта

Переваги

- Без дзвінків і уточнень

Тип видачі

- Цілодобово

Категорія позичальника

- Інші

Документи

- Паспорт
- ІПН

«Moneyveo» – це сучасний сервіс, який дозволяє швидко і просто оформити позику на потрібну суму, незалежно від того, де ви знаходитесь і дня тижня. Ми працюємо в онлайн режимі 24/7, завдяки чому ви можете покластися на нас, якщо вам знадобилися кошти. Наша мета – допомагати людям у скрутних фінансових ситуаціях, роблячи процес отримання максимально простим і швидким.

Що пропонує «Moneyveo»?

Наш сервіс надає мікропозики на суму до 15 000грн і до 30 днів. Все, що потрібно для отримання коштів – це вихід в Інтернет і карта абсолютно будь-якого українського банку. Рішення по позиці приймається максимально швидко в автоматичному режимі і займає не більше кількох хвилин.

Після прийняття рішення, позика на карту відправляється миттєво, так що чекайте надходження грошових коштів відразу. Наша система постійно вдосконалюється, тому навіть у разі відмови звертайтеся до нас повторно через деякий час.

Чому слід звернутися до нас?

Компанія Moneyveo чесна з кожним клієнтом, тому ще при подачі заявки на швидку позику ви бачите суму для погашення і термін. Наш сервіс гарантує, що в разі сумлінного виконання зобов’язань ви виплатите саме належну суму. У разі дострокового погашення, ви платите відсотки виключно за користування позикою без будь-яких переплат.

Нами впроваджуються найвищі стандарти захисту особистої інформації клієнтів. Саме тому наші взаємини повністю конфіденційні, а дані за жодних обставин ну будуть передані третім особам.

Як отримати позику в «Moneyveo»?

Оформити онлайн позику в нашій компанії досить просто. Для цього необхідно:

  1. Вибрати термін і суму кредиту, використовуючи спеціальний калькулятор.
  2. Заповнити анкету, вказавши особисті дані. Вам знадобиться ІПН, паспорт і карта. Після цього необхідно відправити заяву на розгляд.
  3. Прив’язати карту до особистого кабінету і пройти простий процес верифікації.
  4. При позитивному рішенні підписати договір і отримати гроші лише за кілька хвилин.

Тобто, позику онлайн можна отримати за 15-20 хвилин, без необхідності ходити по відділеннях, стояти в довгих чергах і витрачати масу особистого часу на очікування рішення.

Контакти

Сайт: www.moneyveo.ua
Телефон: 0 800 21 9393
Email: support@moneyveo.ua
Юридична адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б, поверх перший
Час роботи: Цілодобово

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (12 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.