"Мікрокредит" - кредит на карту

logo 3 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 5 3
Размер 1-го кредита: 2000 - 5000 ₴
Макс. сумма: 25000 ₴
Срок: 28 - 365 дней
Минимальные условия:
  • паспорт громадянина України
  • ІПН
  • від 21 до 65 років
  • банківська карта VISA / Master Card

Отримання потрібної суми в короткі терміни на карту – іноді це може врятувати життя або допомогти вирішити важливе питання, коли, наприклад, треба сплатити лікування або навчання, спланувати довгождану відпустку. Думаєте, що гроші до зарплати можна отримати тільки в державному банку? Ви помиляєтеся! Це можна зробити в мікрофінансовій організації Мicrocredit. Тут вигідні умови кредитування кожного клієнта.

Що таке Мікрокредит і в чому її переваги?

Мicrocredit – це українська мікрофінансова організація, яка може стати вашим фінансовим партнером на багато років. Тут ви можете отримати до 25 000 гривен всього за 24 години. Кредитування проходить в режимі онлайн. У чому для цього “плюс” для клієнта? У тому, що йому для отримання грошей навіть не треба виходити з будинку і займати чергу у банку. Потрібно лише комп’ютер або телефон з підключенням до інтернету.
Серед очевидних переваг Мicrocredit можна назвати:

  • швидка видача позики онлайн на суму до 25 000 гривен;
  • поручителі і запоруки не потрібні;
  • потрібну суму грошей можна отримати вже через 24 години після оформлення заявки;
  • немає необхідності брати довідку про доходи;
  • прозора система відсотків;
  • потрібний мінімальний пакет документів, який включає тільки паспорт і ідентифікаційний код.

У Мicrocredit можна узяти гроші у позику практично кожен. Тут видадуть необхідну суму грошей навіть пенсіонерові (зверніть увагу, у банку людині на пенсії навряд чи дадуть гроші). У такому разі до паспорта і ідентифікаційного коду треба прикласти ще і пенсійне свідоцтво.

Як отримати гроші в Мікрокредит?

Отримати кредит наличными онлайн у Мicrocredit дуже просто. Для цього треба підготувати копію паспорта і ідентифікаційного коду і подзвонити в одно з відділень організації для оформлення заявки на отримання коштів. Знайти найближче відділення до вас ви можете за допомогою карти, наявної на сайті (на ній відмічені филии організації). Після того, як мікрофінансова організація прийме рішення про видачу грошей, ви отримаєте необхідну суму. Їх ви можете витрачати на будь-які потреби. Мicrocredit не вимагає звіту про те, куди будуть витрачені гроші.

На головній сторінці сайту є онлайн калькулятор. На нім ви можете прорахувати потрібну суму і час, за який зможете її повернути. Там же ви дізнаєтеся і свій щомісячний платіж.Якщо у вас виникають додаткові питання з кредитування, ви можете задати їх віртуальному менеджерові. Також можна скористатися послугою замовлення зворотного дзвінка в указаний час.

Мікрофінансова організація пропонує різні способи кредитування. Сума може варіюватися від двох до двадцяти п’яти тисяч, час кредитування – від декількох тижнів, до одного року. Є варіанти для новачків, для постійних клієнтів і для пенсіонерів. У Мicrocredit може отримати гроші практично кожна людина, якій виповнився двадцять один рік. Усе це робить компанію досить вигідною для клієнтів.

Контакти

Сайт: www.microcredit.ua
Телефон: 0 (800) 30 60 50
Email: info@microcredit.ua
Юридична адреса: 04074, м. Київ, вул. Автозаводська, буд. 24, корпус 2, офис 412
Час роботи: Пн - Пт з 9.00 до 18.00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» © 2017-2019 All rights reserved