"Капуста в кишені" - онлайн кредити на карту будь-якого банку

logo 4 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 5 4
Размер 1-го кредита: 500 - 3000 ₴
Макс. сумма: 7000 ₴
Срок: 5 - 30 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • від 18 до 65 років
 • банківська карта VISA / Master Card

Додаткові умови:

Спосіб отримання

- Банківська карта

Інші умови

- Мобільний телефон

Тип видачі

- Цілодобово

Категорія позичальника

- Підприємець
- Пенсіонери
- Студенти
- Безробітний
- В декретній відпустці
- Інші

Документи

- Паспорт
- ІПН

Багато хто стикався з проблемою відсутності грошей в потрібний момент. Що ж робити в такій ситуації? Вибір один – оформити позику на власні витрати. Вам не потрібно йти в банк або позичати у родичів. Все, що потрібно – зайти до нас на сайт і оформити заявку на експрес-кредит.

Кращі мікропозики в “Капуста в кишені”!

Сервіс “Капуста в кишені” пропонує вигідні умови для всіх своїх клієнтів. Ми пропонуємо:

 • Швидке прийняття рішень – всього 10 хвилин і гроші будуть на вашій карті;
 • Зручність і комфорт при використанню сервісу. Вам не потрібно виходити з дому, необхідно мати тільки доступ до мережі. Крім того, оформлення можливо в будь-який зручний для вас час доби;
 • Отримання кредиту без застави та поручителів. Ми довіряємо своїм клієнтам, тому не вимагаємо дотримуватися правил звичайних банків;
 • Можливість дострокового погашення позики. Якщо ви можете завчасно оплатити кредит – ми з радістю вам в цьому допоможемо, заходите в особистий кабінет і оплачуйте свою заборгованість;
 • Автоматичну пролонгацію. Якщо відсотки ви оплатили, а сам кредит не маєте можливості погасити вчасно, тоді вам надається можливість продовжити його ще на такий же проміжок часу.

Ми довіряємо своїм позичальникам, однак завжди перевіряємо їх кредитну історію. Всі наші клієнти – чесні і відповідальні люди, які вчасно оплачують позики онлайн.

Особливості експрес-кредитування в “Капуста в кишені”

У нас можна оформити кредит від 500 до 7 000 гривен, на період від 5 до 30 днів. На сайті сервісу є зручний калькулятор, за допомогою якого можна прорахувати суму остаточної виплати. Вам потрібно лише вказати період використання грошей і певну суму позики. Після цього, ви дізнаєтеся, скільки вам грошей до зарплати потрібно повернути.

Крім того, наш клієнт повинен мати:

 1. вік від 18 до 65 років;
 2. паспорт і ідентифікаційний код;
 3. банківську карту, на яку будуть перераховані гроші.

До того ж, треба вказати при реєстрації та оформленні заявки свій номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. На цьому все. Після прийняття рішення щодо позики вам протягом 10 хвилин прийдуть гроші на карту.

Чому звертаються саме до нас?

«Капуста в кишені» – вигідний сервіс, що вимагає мінімум інформації про вас і працює максимально швидко. Нам не потрібні документи про ваші доходи або інша, непотрібна документація. Все що потрібно – ваше бажання і доступ до Інтернету.

Вся інформація, яку надають наші клієнти, які оформляють мікропозики, абсолютно конфіденційна. Ми не розголошуємо її, все буде триматися в таємниці від ваших рідних і близьких, ніхто не дізнається, що ви зверталися до нас. Заходьте і оформляйте кредит готівкою онлайн у нас, і ви переконаєтеся в простоті і швидкості роботи нашого сервісу.

Контакти

Сайт: www.ikapusta.com.ua
Телефон: +38 (044) 338-07-79
Email: support@ikapusta.com.ua
Юридична адреса: 01021 м. Київ, Печерський узвіз, буд. 13
Час роботи: з 9:00 до 18:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.