"Качай гроші" - сервіс он-лайн кредитування

logo 4 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 5 4
Размер 1-го кредита: 500 - 2000 ₴
Макс. сумма: 15000 ₴
Срок: 1 - 30 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • від 18 до 65 років
 • банківська карта VISA / Master Card
 • робочий e-mail
 • мобільний телефон

Додаткові умови:

Спосіб отримання

- Банківська карта

Інші умови

- Мобільний телефон
- Електронна пошта

Тип видачі

- Цілодобово

Категорія позичальника

- Підприємець
- Пенсіонери
- Студенти
- Безробітний
- В декретній відпустці
- Інші

Документи

- Паспорт
- ІПН

У житті людини може статися ситуація, коли терміново потрібні гроші. Від цього, у буквальному випадку, ніхто не застрахований. Адже вони можуть знадобитися не лише на щось “глобальне”, наприклад, оплату навчання і організацію весілля, але і на щось раптове, але теж дороге, наприклад, на купівлю нової домашньої техніки, яка вийшла з ладу із-за неполадок електромережі. Добре, якщо у вас є у кого зайняти потрібну суму, але, що робити, якщо позичити вам грошей нікому? У такому разі вас врятує онлайн кредит на карту в Україні у «Качай гроші». Що це, і як скористатися такою можливістю, ми зараз розповімо.

Що таке споживчі онлайн кредити?

Гроші до зарплати онлайн пропонують різні мікрофінансові організації. Вони швидко видають людині потрібну суму на банківську картку. Узяті в позику гроші користувач повинен повернути в обумовлений час.
Величезна перевага такої мікропозики в тому, що може отримати практично кожен повнолітній громадянин України. Для цього потрібний мінімальний пакет документів. Кредит наличными онлайн на вигідних умовах можна отримати в мікрофінансовій організації “Качай гроші”.

Як отримати гроші у позику?

На головній сторінці сайту “Качай гроші” ви побачите онлайн калькулятор. З його допомогою можна розрахувати потрібну вам суму і термін, за який ви зможете її повернути. Ця мікрофінансова організація видає клієнтам від 500 до 5000 грн мінімальний термін кредитування – 5 днів, максимальний – місяць. Щоб отримати гроші з допомогою “Качай гроші”, треба пройти три кроки, які не займуть у вас багато часу:

 • подати заявку на отримання мікропозики;
 • дочекатися схвалення;
 • забрати свої гроші.

Людина має право розпоряджатися грошима на власний розсуд. “Качай гроші” не вимагає від клієнтів звіту про те, куди він витратив гроші.
Для отримання експрес-кредиту потрібний мінімальний пакет документів:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код.

Гроші будуть перераховані на банківську картку. Клієнт може скористатися картою будь-якого українського банку. “Качай гроші” не робить ніяких обмежень із цього приводу для користувачів. Під час заповнення заявки на отримання позики на карту клієнтові треба обов’язково вказати свою контактну інформацію, а саме номер телефону і адреса електронної пошти. Ці дані потрібні для зворотного зв’язку з людиною.

Переваги інтернет-кредитування в “Качай гроші”

“Качай гроші” багато в чому йде назустріч своїм клієнтам, тому піклується про те, щоб процес кредитування був як можна простіший і швидший. Звернувшись в цю мікрофінансову організацію, клієнт отримує безліч “плюсів”:

 • для отримання грошей не треба навіть виходити з будинку – засоби будуть перераховані вам онлайн на банківську карту;
 • відсоток відмови – мінімальний;
 • можливість погасити кредит достроково;
 • у особистому кабінеті можна стежити за станом своєї позики;
 • допускається пролонгація кредитування.

У разі виникнення яких-небудь питань під час оформлення кредиту або при його погашенні, ви завжди можете поставити питання онлайн-менеджерові. “Качай гроші” намагається зробити так, щоб клієнт міг максимально швидко і без проблем вирішити свої фінансові питання.

Контакти

Сайт: www.kachay.com.ua
Телефон: (044) 337 67 27
Email: info@kachay.com.ua
Юридична адрес: 01133, м. Киев, вул. Володимирска, буд. 101А
Час роботи: ПН-ПТ: з 8:00 до 20:00; СБ-НД: з 10:00 до 16:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.