«Gloriafin» - оформити кредит online на карту

logo 2 votes, середнє: 5,00 out of 52 votes, середнє: 5,00 out of 52 votes, середнє: 5,00 out of 52 votes, середнє: 5,00 out of 52 votes, середнє: 5,00 out of 5 2
Размер 1-го кредита: 1000 - 3000 ₴
Макс. сумма: 10000 ₴
Срок: 10 - 30 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • від 18 до 65 років
 • мобільний телефон
 • банківська карта VISA / Master Card

Вам терміново потрібна нова пральна машинка? Або потрібно організувати ювілей або весілля? Загалом, ситуація може в житті скластися будь-яка, коли терміново потрібні гроші. У такому разі, до ваших послуг мікрофінансова організація “Gloriafin” або фінансова компанія “Глорія”. Тут можна швидко взяти кредит готівкою онлайн. Гроші, отримані у такий спосіб, можна витрачати на будь-які потреби.

«Gloriafin» – що це?

«Gloriafin» – це мікрофінансова компанія, яка займається видачею споживчих онлайн кредитів на усі випадки життя. Отримати гроші тут дуже легко. Умови повністю прозорі і вигідні для кожного клієнта. Серед переваг можна відмітити:

 • швидка видача грошей на банківську картку (не має значення, в якому українському банку ви отримали карту);
 • мінімальний пакет документів – потрібний тільки паспорт і ідентифікаційний код;
 • проста форма оформлення мікропозики;
 • можна оформити пролонгацію на декілька днів, якщо у клієнта немає можливості вчасно погасити кредит;
 • проста форма внесення грошей;
 • відсотки нараховуються прозоро і зрозуміло;
 • низький відсоток відмови;
 • швидке рішення по видачі грошей.

У Gloria Fin можна узяти кредит без запоруки і поручителів у будь-який час доби. Для цього навіть не треба виходити з будинку і йти у банк. Усі операції здійснюються в режимі онлайн. Gloria Fin – ліцензований і надійний партнер, який допомагає вирішити усі фінансові питання.

Як оформити експрес-кредит?

Процедура займає всього пару хвилин. На головній сторінці організації є онлайн калькулятор. На ньому можна прорахувати потрібну вам суму і час, за який ви зможете її погасити. Далі необхідно подати заявку на оформлення мікропозики. Заповнюючи анкету для реєстрації і входу в особистий кабінет, треба обов’язково вказати номер свого телефону і адресу електронної пошти. Ці дані потрібні Gloria Fin для того, щоб менеджер мав можливість зв’язатися з вами і погоджувати усі питання. Також треба вказати номер своєї банківської карти. Саме на неї вам будуть відправлені гроші. У разі позитивного результату засоби виявляться на карті в лічені хвилини.
На сайті Gloria Fin можна миттєво отримати від однієї до десяти тисяч гривен. Сума першого онлайн кредиту на карту в Україні складає 3000 гривен. Максимальний час кредитування – двадцять дев’ять днів.

Як погасити мікропозику?

Для цього існує два способи:

 • через особистий кабінет (він у вас з’явиться з моменту реєстрації на сайті);
 • через платіжний термінал.

Фінансова компанія “Глорія” намагається зробити так, щоб клієнтові було як можна зручніше співпрацювати з ними. Тому і пропонується два варіанти оплати експрес-кредиту.
У разі виникнення ситуації, коли клієнт не може погасити вчасно суму, є можливість оформити пролонгацію. При цьому додаткові відсотки оплачувати не треба.
Якщо у вас з’явилися питання з приводу оформлення позики або його погашення, ви можете звернутися по допомогу до менеджера організації. Для цього клієнт може скористатися формою зворотного дзвінка.

Контакти

Сайт: www.gloriafin.com
Телефон: +38 044 333 85 10
Email: support@gloria-fc.com.ua
Юридична адреса: 65039, м. Одеса, просп. Гагарина, 12 А
Час роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» © 2017-2019 All rights reserved