«Global Credit» - кредити готівкою і на карту

logo 9 votes, середнє: 5,00 out of 59 votes, середнє: 5,00 out of 59 votes, середнє: 5,00 out of 59 votes, середнє: 5,00 out of 59 votes, середнє: 5,00 out of 5 9
Размер 1-го кредита: 200 - 5000 ₴
Макс. сумма: 15000 ₴
Срок: 1 - 30 дней
Минимальные условия:
  • паспорт громадянина України
  • ІПН
  • від 18 до 70 років
  • Постійний дохід
  • Мобільний телефон

Компанія «Global Credit» – це українська мікрофінансова організація, що входить в список лідерів в сфері мікрокредитування, про що говорять тисячі позитивних відгуків клієнтів. Наша мережа складається з 70ти філій по всій країні, що надає моментальну фінансову допомогу всім хто потребує.

Що пропонує «Global Credit»?

Основна діяльність компанії – мікропозики під невеликі відсотки на короткий термін. Будь-яка людина може прямо з дому отримати суму до 10 000грн на термін до 14 днів. Більшість кредитів оформляються і перераховуються за 20 хвилин. Жоден банк не похвалиться такою високою швидкістю і значущою ефективністю роботи, а їх працівникам неприйнятно лояльне ставлення до труднощів клієнтів, які потребують термінових грошах.

Коли може знадобитися швидка позика? Якщо не вистачає грошей до авансу або невеликої суми для покупки телевізора та іншої техніки по знижці. Ми зустрічаємо найрізноманітніші ситуації і йдемо назустріч, входячи в ситуацію кожного клієнта. Як підсумок, ми приймаємо позитивне рішення і людина отримує свої довгоочікувані гроші.

Особливості мікрокредитування в «Global Credit»

Можна з упевненістю сказати, що позики онлайн мають величезну популярність завдяки своїм особливостям. Основна відмінність від банківських установ – бажання допомагати людям у важких фінансових ситуаціях. При прийнятті рішення витрачається до 20 хвилин. Все, що потрібно від клієнта – ІПН і паспорт, не потрібні поручителі і різноманітні довідки. Нас не цікавить стан вашої історії по кредитах.

Як швидко отримати гроші?

Є кілька способів оформити позику в нашій компанії:

  1. Через офіс. Якщо боїтеся ризиків витоку даних, то звертайтеся в офіси. Єдине, що від вас вимагається – паспорт та ІПН. Заявка буде оформлена нашим менеджером, і вже протягом 20 хвилин ви зможете отримати гроші. Однак цей варіант має головний недолік, чого не можна сказати про наступне – до офісу потрібно добиратися, а він може розташовуватися в будь-якому кінці міста.
  2. Заявка в онлайн режимі. Оформити позику на карту можна на сайті. Це швидко і просто. Global Credit пропонує прозору і цілком законну форму кредитування, без прихованих платежів. Після заповнення заявки, ваші дані відправляються на розгляд, після чого кошти перераховуються на банківську карту.

Скориставшись послугою онлайн позики, ви зможете отримати необхідні гроші в будь-який час доби, без перерв і вихідних.

Контакти

Сайт: www.globalcredit.ua
Телефон: (097) 097-88-88; (067) 327-20-80; (044) 466-28-88; 992
Email: info@globalcredit.ua
Юридична адреса: 01001, м. Київ майдан Незалежности, № 1
Час роботи: з 09:00 до 20:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.