«Фінансово-кредитний супермаркет» - кредити онлайн

logo 3 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 5 3
Размер 1-го кредита: 3000 - 3000 ₴
Макс. сумма: 200000 ₴
Срок: 10 - 29 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • від 21 до 65 років
 • банківська карта VISA / Master Card

«Фінансово-кредитний супермаркет» – компанія з багаторічною історією фінансової діяльності. Вперше вона заявила про себе в 2005 році. Саме ФКС стало першим підприємством, що запропонував населенню вигідні умови мікропозик. Сьогодні це успішно розвивається, з великою клієнтською базою, яка пропонує різні типи кредитування на вигідних умовах, в тому числі і оформлення позик онлайн.

Переваги оформлення кредиту в ФКС

Перш ніж оформити позику у фінансовій організації, бажано вивчити діяльність компанії, порівняти кредити, які вона пропонує з іншими пропозиціями на ринку. Не дивлячись на те, що умови надання коштів в подібного роду організаціях ідентичні, проте є й істотні відмінності. Пріоритет у позичальника матиме той фінансовий партнер, який пропонує найбільш вигідні умови.
Підприємство ФКС має всі необхідні ліцензії та дозволи на ведення фінансової діяльності. «Фінансово-кредитний супермаркет» – динамічна компанія, яка намагається максимально задовольнити фінансові потреби своїх клієнтів, надати їм якісну і своєчасну допомогу в досягненні значних результатів. Фахівцями ФКС розроблені і успішно впроваджені такі схеми кредитних програм:

 • Для працюючих громадян та приватних підприємців є можливість оформити позику готівкою на суму до 200000 гривень на строк до 3-х років.
 • Кредит для моряків (до 50000 грн для рядового складу і до 100000 грн для військовослужбовців командного складу). Термін кредитування до 24 місяців.
 • Швидкий займ для пенсіонерів на суму до 50000 грн. і терміном кредитування до 3-х років.
 • Онлайн кредити, на оформлення яких буде потрібно мінімум часу.

Для оформлення позики необхідно надати паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. Пенсіонери додатково надають пенсійне посвідчення, моряки – паспорт моряка і відомості про останньому укладеному контракті. На рішення про видачу кредиту впливає і кредитна історія клієнта. Однак, компанія не працює за шаблоном, кожен випадок розглядається індивідуально і робиться все для того, щоб побажання позичальника були реалізовані.

Додаткові можливості «ФКС»

Ознайомитися з послугами, які надаються, залишити заявку на позику онлайн і скористатися кредитним калькулятором, можна не виходячи з дому.
Зручний інтерфейс і продумане меню сайту дає можливість зробити це швидко. Клієнту необхідно заповнити анкетні дані і вказати необхідну суму коштів. Погасити заборгованість можна будь-яким зручним способом.

 1. Онлайн перекладом з карти в особистому кабінеті на сайті компанії.
 2. Банківським переказом, скориставшись послугами будь-якого банку України;
 3. Через термінали самообслуговування.

Якщо у позичальника виникають питання, то він завжди може уточнити незрозумілі моменти у онлайн консультанта або зателефонувавши на гарячу лінію ФКС.

Контакти

Сайт: www.fksm.com.ua
Телефон: (044) 5855516, (067) 6943145
Email: info@fksm.com.ua
Юридична адреса: 01015 г. Київ, вул. Лейпцизька, 16
Час роботи: Цілодобово

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» © 2017-2019 All rights reserved