«Dinero» - короткострокові позики

logo 3 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 5 3
Размер 1-го кредита: 300 - 15000 ₴
Макс. сумма: 23000 ₴
Срок: 7 - 45 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • від 18 до 70 років
 • банківська карта VISA / Master Card
 • відсутність прострочень в інших компаніях

Позичають гроші до зарплати час від часу, багато, адже часто виникають випадки в потребі додаткових коштів, а їх може не виявитися. У цій ситуації вам може допомогти «Dinero» – фінансова організація, що займається видачею мікрокредитів.

Чим відрізняється мікропозик від звичайного?

Особливістю кредитування до 10 000-15 000 гривень є період погашення і, власне, сума. Не завжди є можливість оформити кредит у банку або позичити у рідних, тому звернення до нас – краще і оптимальне рішення.
Компанія «Dinero» пропонує інтернет-кредитування для багатьох клієнтів. Якщо вам 18 років і виникла необхідність взяти позику – тоді це до нас! Для оформлення заявки необхідно мати доступ до мережі і документи, що підтверджують вашу особу. Всього 15 хвилин – і гроші в борг у вас на карті.

Чому звертаються в «Dinero»?

Причина досить-таки проста – у нас найвигідніші умови:

 • надання першої позики без виплати відсотків. Перша сума кредиту – 5 000 гривень;
 • більшість заявок відразу схвалюються і видаються гроші. Ми миттєво приймаємо рішення щодо видачі позики онлайн
 • пропонуємо пролонгацію кредиту. Можливе продовження дії договору до 30 днів. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оформити пролонгацію;
 • видаємо кредит без застави та поручителів. Для подачі заявки необхідно мінімум інформації і документів.

Звертаючись до нас, ви отримаєте гроші для довгоочікуваної поїздки на відпочинок або покупки техніки, ремонту або придбання подарунка коханій людині. Головна особливість «Dinero» – ми не питаємо, навіщо вам потрібні гроші. Ви можете витрачати їх на будь-які потреби.

Що потрібно від вас?

Оформити кредит просто. Для цього необхідно зареєструватися і оформити заявку на необхідну суму грошей і час їх використання. Ми пропонуємо позики на карту на 7, 14 або 30 днів, це дуже зручно для клієнтів.
Скористайтеся калькулятором, що знаходиться на нашому сайті, з його допомогою зручно прораховувати свій кредит. Введіть необхідну суму і час використання, тоді ви отримаєте підсумкове кількість грошей для виплати з відсотками. До того ж, від вас буде потрібно наявність:

 • особистих документів – паспорта та ідентифікаційного коду;
 • банківської карти, на яку будуть перераховані гроші;
 • віку – 18 років.

До того ж, у вас повинні бути відсутніми будь-які заборгованості або неоплачені позики у інших організаціях. Це важливо, і якщо ви маєте інший кредит, то оформити ще один у Dinero буде неможливо.
Якщо ж ви відповідальний та чесна людина – тоді ми з радістю допоможемо вам здійснити всі мрії, домогтися зазначених в життя цілей. Для цього потрібно небагато – зайти на сайт Dinero і оформити мікрокредит. Після цього ви зможете швидко отримати позику і вільно нею розпоряджатися. Заходьте і оформляйте кредит прямо зараз.

Контакти

Сайт: www.dinero.com.ua
Телефон: 0673262233
Email: info@dinero.com.ua
Юридична адреса: 03035, вул. Сурикова 3А, м.Київ
Час роботи: Цілодобово

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2020 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.