CreditUP - сервіс видачі кредитів на карту онлайн

logo 4 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 5 4
Размер 1-го кредита: 1000 - 5000 ₴
Макс. сумма: 8000 ₴
Срок: 3 - 14 дней
Минимальные условия:
  • Паспорт
  • ИПН
  • мобільний телефон

Компанія «Creditup» – це головна організація на ринку мікрофінансування, яка видає позики онлайн на короткий термін. За допомогою даного сервісу будь-яка людина може без будь-яких проблем через Інтернет оформити кредит.

Чому «Creditup» краще банку?

Ми значно відрізняємось від звичайного банківського інституту. По-перше, наш сервіс надає позики 24/7 без свят і вихідних. Для міттевого оформлення та отримування коштів достатньо мати карту будь-якої банку, український паспорт та ІПН. Також для оформлення швидкої позики, немає необхідності у наданні таких документів, як довідка про доходи та інше. Ми з лояльністю відносимось до кожного клієнта, внаслідок чого наші клієнти мають високу можливість отримати кредит навіть при не найкращих кредитних історіях.

«Creditup» (Кредитап) – це не просто сервіс кредитування, а передова організація з відповідними документами. Завдяки постійному розвитку ми стаємо кращим у всьому, все оперативніше приймаючи рішення і видавши нові запозичення. Ми піклуємося про всіх користувачів і намагаємося завоювати довіру кожного. Наша місія – надавати миттєві мікропозики тим, хто в них потребує, надаючи фінансову допомогу.

Як це працює?

Разом з нами оформити позику і отримати довгоочікувані гроші зовсім просто. Не потрібно займатися збором довідок, шукати поручителів або вносити заставу. Досить заповнити заявку на сайті з будь-якого пристрою, що має доступ до мережі. У ній вказати необхідну інформацію:

  • Паспортні данні.
  • Номер телефону.
  • Електронну пошту.
  • ІПН.

Також буде потрібно прикріпити банківську карту і ретельно ознайомиться з умовами позики. Після відправлення заявки, система в автоматичному режимі перевірить її та прийме рішення. У разі позитивної відповіді, гроші будуть миттєво переведені за вказаними реквізитами.

Тобто, наш сервіс функціонує таким чином, що ви не будете отримувати дзвінки про отримання, підтвердження та інші дії з позикою. Отримуючи онлайн позику, всі дії здійснюються в вашому кабінеті. Саме тому є можливість отримати необхідні гроші в будь-який час доби і день тижня.

Ще ніколи оформити і отримати позику на карту не було настільки просто, швидко і легко. Що стосується повернення позики, то повернути його можна за допомогою терміналу самообслуговування, каси банку або переказом з банківської карти, при цьому з мінімальними комісіями.

Контакти

Сайт: https://creditup.com.ua/uk
Телефон: (050) 304-77-55; (093) 304-77-55
Email: office@creditup.com.ua
Юридична адреса: м.Киев, вул.Героїв Севастополя, 48
Час роботи: з 09:00 до 19:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» Copyright © 2017-2021 All rights reserved. Воспроизводимые на данном сайте торговые марки используются с разрешения правообладателя.