«CashUp» - кредит онлайн на банківську карту

logo 3 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 53 votes, середнє: 5,00 out of 5 3
Размер 1-го кредита: 500 - 3000 ₴
Макс. сумма: 10000 ₴
Срок: 5 - 30 дней
Минимальные условия:
 • паспорт громадянина України
 • ІПН
 • банківська карта VISA / Master Card

Будь-яка людина може опинитися в ситуації, коли йому терміново потрібен позику готівкою. Гроші можуть знадобитися для лікування, навчання, поїздки, ремонту і так далі. Де їх знайти? Добре, якщо вам можуть допомогти родичі, друзі, знайомі. Але що робити, якщо їх немає? В такому разі скористайтеся послугою кредит онлайн, яку пропонує компанія CashUp.

Чому краще звернутися в «CashUp»?

На це питання є багато відповідей. Саме в нашій компанії ви швидко і без тяганини отримаєте гроші на свої потреби. Серед наших переваг можна назвати те, що ми:

 • економимо час свого клієнта (для того, щоб оформити кредит, досить п’яти хвилин, не потрібно великої кількості різних документів);
 • система нарахування позики готівкою досить проста, складні обчислення і приховані платежі відсутні. Для того, щоб розрахувати свою суму і наступні платежі, можна скористатися зручним онлайн калькулятором;
 • застави і поручителі не потрібні;
 • розмір вашої заробітної плати нас не цікавить;
 • оформити кредит онлайн з низькими відсотками можна тільки в «CashUp»;
 • щоб отримати гроші, знадобиться хороша мережа вай-фай і банківська карта;
 • ми працюємо цілодобово, тому можемо обслужити клієнта в будь-який час доби;
 • повна конфіденційність всіх даних клієнта.

Порівнюючи нашу компанію з іншими, подібними організаціям, які видають кредити, можна сміливо поставити CashUp на перше місце.

Як отримати позику на карту?

Щоб отримати гроші вдень або вночі, вам потрібно вибрати потрібну суму на нашому онлайн-калькуляторі, вказати термін, за який ви можете її погасити, і відправити заявку. Цей процес займе у вас не більше п’яти хвилин.
Якщо ви наш постійний клієнт, тоді система обробить дані швидше. Після потрібно заповнити бланк і вказати номер телефону, свою банківську карту. Наша система ще раз перевірить ще раз, що зазначена картка оформлена саме на вас. Якщо все дійсно так, то незабаром ви отримаєте повідомлення на схвалення позики онлайн. Після цього через п’ять-десять хвилин необхідна сума буде на вашій картці.
Надалі оплатити кредит ви також зможете через інтернет. Створіть на сайті свій кабінет і виплачуйте позику саме там. Вам не потрібно стояти в чергах в банку і витрачати свій час. У своєму кабінеті ви побачите всю інформацію про свій кредит: скільки ще потрібно оплатити, яка у вас заборгованість (вона може з’явитися, якщо ви вчасно не зробите оплату). Кредитний онлайн-калькулятор веде всі підрахунки для того, щоб ви залишалися завжди в курсі всіх справ.
Також ви можете оплатити кредит по банківському переказу. Прийшовши в найближче до вас відділення, вкажіть наші реквізити, в тому числі і ідентифікаційний код і проведіть грошову операцію. Якщо вам зручно користуватися терміналом, ви можете погашати онлайн позику таким способом.
Взяти гроші в кредит у CashUp дуже легко. Точно так же, як і повернути їх потім. Для цього ви можете вибрати будь-який зручний для вас спосіб.

Контакти

Сайт: www.cashup.com.ua
Телефон: +38 (097) 571 78 78
Email: info@cashup.com.ua
Юридична адреса: ВОТ ФК "Бізнес Капітал", 01001, м. Київ, вул. Эспланадная, 34/2, офіс 18
Час роботи: 9:00 – 21:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» © 2017-2019 All rights reserved