«Бистрозайм» - швидкий і зручний спосіб отримати кредит онлайн на карту

logo 4 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 54 votes, середнє: 5,00 out of 5 4
Размер 1-го кредита: 300 - 3000 ₴
Макс. сумма: 10000 ₴
Срок: 7 - 30 дней
Минимальные условия:
 • Паспорт
 • ІПН
 • від 18 до 65 років
 • банківська карта VISA/Master Card

Бистрозайм є найбільшою мікрофінансової організацією на ринку. Ми надаємо людям швидкі та легкі позики онлайн під прийнятні умови. Немає необхідності стояти в чергах і витрачати величезну кількість вільного часу – рішення по позиках приймаються за все за кілька хвилин. Гроші перераховуються миттєво найбільш зручним вам способом.

Умови кредиту в «Бистрозайм»

Головна відмінність нашого сервісу від банківських установ – відсутність прихованих комісій і платежів. У нас ви платите виключно за фактичні дні використання грошових коштів. У нас мікропозики видаються на суму від 300 до 10 000грн, гроші можуть бути перераховані на карту будь-якого банку або видані готівкою в мережі відділень.

Взяти кредит досить просто, для цього необхідно мати:

 • Паспорт громадянина України.
 • Ідентифікаційний код.
 • 20 хвилин вільного часу.
 • Бути у віці від 18 до 75 років.

Оформити позику можна в будь-який час доби, без вихідних і свят, в будь-якому куточку країни, так як весь процес здійснюється в режимі онлайн. Не потрібно ні заставу, ні поручителі, ні довідка про доходи. Ми лояльно ставимося до наших клієнтів, тому навіть погана кредитна історія не стане перешкодою при отриманні коштів.

Як отримати позику?

Оформити позику на карту неймовірно легко:

 1. Виберіть суму, термін позики на офіційному сайті. Натисніть «Оформити позику».
 2. З’явиться вікно, де слід правильно ввести необхідні дані. Зверніть увагу, що їх потрібно вводити українською мовою. Робіть все відповідно до інструкції і підказками при оформленні.
 3. Надішліть заявку і чекайте підтвердження менеджера. Рішення по заявці приймається за 20-30 хвилин. Оформлення ж займає до 10 хвилин.
 4. У разі позитивного рішення, онлайн займ моментально перекладається на зазначену карту.

Таким чином, дотримуючись даної інструкції, ви зможете оформити кредит всього за кілька хвилин.

Уважно і правильно заповнивши анкету, ви з імовірністю 90% отримаєте позитивне рішення щодо видачі кредиту, і вже через кілька хвилин зможете користуватися грошима. Єдиний випадок, коли швидка позика не видається так швидко, це якщо при оформленні заявки були допущені помилки або потрібно уточнення якихось даних. У таких ситуаціях співробітники сервісу зателефонують вам, щоб поставити кілька запитань. Пам’ятайте головне – нам все одно, для чого вам потрібні гроші. Ви можете взяти їх для будь-яких своїх потреб!

= >>> Скористайтеся промокодом bz000a на ПЕРШУ позики під 0,00%

Контакти

Сайт: www.bistrozaim.ua
Телефон: 0 800 507 570
Email: bistrozaim@bistrozaim.ua
Юридический адрес: 69037, м. Запоріжжя, вул.Сорок років Радянській Україні, 39-А, оф.25.
Время работы: з 08:00 до 21:00

Коментарі

Залиште перший коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)

«Сравни Займ» © 2017-2020 All rights reserved